Czyszczenie mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane czyścimy profesjonalnie i dokładnie

Czyszczenie tapicerowanych mebli, zwłaszcza samodzielne, przy użyciu powszechnie dostępnych detergentów potrafi być bardzo uciążliwe. Najczęstsze wyzwania w tym zakresie to między innymi: zbyt dużo wody wsiąkającej w mebel przez co może dojść wręcz do jego gnicia, trudne do usunięcia za pomocą nieprofesjonalnych detergentów plamy, uszkodzenia włókien i tkaniny. Pozwól się odciążyć i zaufaj profesjonalistom. Pranie mebli tapicerowanych powinno odbywać się za pomocą odpowiednich środków oraz metod, stosowanych przez doświadczonych specjalistów w tym zakresie. Firma floor&more zajmuje się takim właśnie praniem z sukcesami od lat. Dobrze wyczyszczone meble tapicerowane pozwalają cieszyć się przytulnym domem bez roztoczy i innych „dzikich lokatorów”. Zdajemy sobie sprawę z tego, że meble tapicerowane wymagają specjalnego traktowania. We floor&more dobrze wiemy, jak o nie zadbać.

Czyszczenie mebli tapicerowanych we floor&more – jak przebiega?

Dzięki profesjonalnemu czyszczeniu tego rodzaju mebli łatwo uniknąć wszystkich potencjalnych przykrych niespodzianek. We floor&more oprócz profesjonalnych narzędzi używana jest do tego równie specjalistyczna piana, jakiej raczej nie wytworzycie w domowych warunkach. Nasi specjaliści wiedzą, jaką dokładnie ma mieć ona konsystencję, aby była wystarczająco lekka i nie wsiąkała zbyt głęboko w mebel, a jednocześnie – skutecznie czyściła jego powierzchnię.

Wybierając czyszczenie mebli tapicerowanych z floor&more, możesz być pewny, że stawiasz na profesjonalizm, skuteczność i sprawdzone działania. Podobnie jak w przypadku prania wykładzin tapicerowane meble przed dalszym użytkowaniem muszą porządnie wyschnąć. To właśnie wyżej opisanej metodzie zawdzięczamy fakt, że schną one niezwykle szybko. Ponadto mamy swoje sposoby aby ten proces jeszcze dodatkowo przyspieszyć, są nimi profesjonalne wentylatory, które z powodzeniem można stosować również do mebli. Zatem niemalże w mgnieniu oka można z takich mebli korzystać ponownie.

Czyszczenie mebli tapicerowanych profesjonalnie i szybko

Nasza działalność zdecydowanie wykracza poza wnętrza budynków. Stale rozszerzamy zakres usług oraz rozwijamy się aby ich jakość dotrzymywała kroku zmieniającym się dynamicznie standardom oraz wymaganiom zarówno naszych klientów jak i służb sanitarnych.

Skuteczne i dokładne pranie mebli tapicerowanych, obok prania wykładzin dywanowych, to usługi traktowane nieco po macoszemu. Warto pamiętać jednak, że regularne czyszczenie mebli i wykładzin ma ogromny wpływ na zdrowie osób przebywających w tych samych pomieszczeniach co te właśnie elementy ich wyposażenia. Nawet jeżeli zabrudzenia oraz bytujące w nich mikroby nie są widoczne gołym okiem tapicerowane meble należy czyścić regularnie i dokładnie, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie.