Profesjonalne czyszczenie wykładzin

Profesjonalna pielęgnacja wykładzin dywanowych dla każdego

Wykładziny dywanowe, tak chętnie wybierane jako alternatywa dla klasycznych paneli lub kafelków, wymagają szczególnej troski podczas ich czyszczenia i pielęgnacji. Miękka wykładzina dywanowa sprawia, że wnętrze zarówno mieszkania jak i biura nabiera o wiele bardziej przytulnego charakteru. Na sklepowych półkach nie brakuje środków przeznaczonych z założenia do czyszczenia takiego rodzaju wykładzin, jednak bardzo często nie spełniają one obietnic jakimi kuszą ich opakowania. W dodatku samodzielne rzetelne czyszczenie wykładzin dywanowych to nie lada wyzwanie oraz – po prostu bardzo ciężka praca.

Czyszczenie wykładzin w hotelach, biurach i salach konferencyjnych

Oferta firmy czyszczącej floor&more obejmuje profesjonalne czyszczenie wykładzin w hotelach, biurowcach i salach konferencyjnych. Zapewniamy wysoką jakość usług, dzięki czemu zadbamy kompleksowo o najwyższy standard czystości wykładzin w przestrzeniach publicznych. Aby łatwiej było utrzymać wykładzinę w czystości oraz w nienagannym stanie warto pamiętać o jej dogłębnym czyszczeniu przynajmniej dwa razy do roku, a także o jej systematycznym odświeżaniu i pielęgnacji. Gwarantujemy kompleksowe pranie wykładzin we Wrocławiu i okolicach. W przypadku wykładzin dywanowych czystość jest naturalnie ceniona. Mniej zaś doceniana jest, a co najmniej równie ważna, pielęgnacja – to niezwykle istotny aspekt. To właśnie dzięki systematycznemu odświeżaniu i pielęgnacji wykładzina długo pozostaje miła nie tylko w dotyku, ale również – dla oka. Profesjonalnie wykonane czyszczenie wykładzin nie musi kończyć się ich uszkodzeniami, jakie częste są podczas prób takiego czyszczenia w domu. Zamawiając fachową usługę masz pewność że unikniesz przetarcia, przemoczenia lub jej odbarwienia. Użycie zarówno właściwego sprzętu, techniki jak i najbardziej odpowiednich do tego celu profesjonalnych detergentów pozwoli cieszyć się pachnącą świeżością, estetyczną wykładziną przez wiele lat.

Kompleksowe czyszczenie wykładzin – na mokro i na sucho

Jak to robimy? Profesjonalne, skutecznie i szybko. Niezależnie od tego czy chodzi o usługę dokładnego i dogłębnego czyszczenia, czy też o rutynowe odświeżenie na sucho. Tak zwane doczyszczanie na mokro w przypadku częstszej eksploatacji i zanieczyszczenia wykładziny warto wykonywać co najmniej dwa razy w ciągu roku. Jeżeli po wykładzinie chodzi się stosunkowo rzadko – wystarczy nawet raz w roku.

Dzięki profesjonalnym maszynom solidne czyszczenie wykładzin dywanowych wykonujemy sprawnie i szybko zwłaszcza na dużych powierzchniach. Po doczyszczeniu na mokro wykładzina musi porządnie wyschnąć, by przyspieszyć ten proces stosujemy profesjonalne wentylatory, które znacznie skracają czas schnięcia materiału. Jeżeli brakuje czasu, a tego rodzaju pokrycie podłogi wymaga odświeżenia – polecamy metodę bonetowania, czyli mechaniczne czyszczenie na sucho.

Bonetowanie wykonywać można w nagłych sytuacjach. To dobra wiadomość dla osób, które rozważają zakup wykładziny dywanowej, ale mają wątpliwości co do tego czy długo będzie ona służyć, czy też ze względu na łatwe brudzenie się i wchłanianie zanieczyszczeń jej wymiana będzie konieczna przy pojawieniu się jakiejkolwiek plamy.

Skuteczne profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanowych

Dzięki floor&more tego rodzaju wątpliwości znikają równie szybko jak trudne do samodzielnego usunięcia zanieczyszczenia nawet z jasnej wykładziny. Jednocześnie jej włókna pozostają w nienaruszonym stanie. Postaw na skuteczne i profesjonalne czyszczenie wykładzin i skontaktuj się z floor&more już dziś!