Dezynfekcja pojazdów, budynków i przestrzeni otwartych

Dezynfekcję przeprowadzamy w pomieszczeniach, pojazdach i przestrzeniach otwartych.

Coraz bardziej dbamy o zdrowie oraz higienę. Zwyczajny obecnie dla nas nawyk mycia rąk po wielu wiekach uwolnił ludzi od licznych dokuczliwych schorzeń i znacząco poprawił powszechny stan zdrowia. Obecnie zmagamy się z zagrożeniami, wobec których zachowanie tak podstawowych zasad higieny, chociaż konieczne, okazuje się niewystarczające.

Dezynfekcja biur i innych miejsc pracy

Większość dnia spędzamy w pracy. Zwłaszcza w dużych miastach nie są to otwarte przestrzenie a głównie stłoczone biurowce. W związku z tym dezynfekcja pomieszczeń staje się nie tylko coraz bardziej popularna, ale wręcz niezbędna aby normalnie funkcjonować. Także poza ogłoszonym oficjalnie stanem zagrożenia epidemicznego, który pokazał nam wyraźnie jak łatwo o pojawienie się zupełnie nowych zarazków. Ponadto dezynfekcja pojazdów, nie tylko tych kwalifikowanych jako środki transportu publicznego ale również prywatnych aut, zyskuje na znaczeniu. W czasach kiedy trudno przewidzieć na ile rozprzestrzeni się nowa epidemia lub pandemia i w jak dużym stopniu będzie ona miała wpływ na codzienne funkcjonowanie warto zabezpieczać się przed jej potencjalnymi skutkami na ile tylko to możliwe. Szczególnie w dużych miastach, jak Poznań i Wrocław, jest to tak bardzo istotne.

Odkażanie pomieszczeń Poznań

Floor&more zajmuje się dezynfekcją profesjonalnie. Większość wnętrz, zarówno tych w budynkach jak i wnętrz pojazdów, skutecznie dezynfekuje się za pomocą ozonu. Ozonowanie jest popularną i powszechnie stosowaną bardzo skuteczną metodą pozbywania się na przykład grzybów z klimatyzacji – zarówno w biurach jak i w samochodach. Alternatywą dla niej jest gazowanie dwutlenkiem chloru, które można przeprowadzić szybko i nie wymaga ono tak długiego okresu karencji jak w przypadku ozonowania.

Natomiast najbardziej wydajną, przyjazną dla użytkowników i praktyczną metodą odkażania zamkniętych pomieszczeń oraz pojazdów jest zamgławianie. Wymaga znacznie mniejszego nakładu czasu oraz eliminuje konieczność długiego wietrzenia wskazanego na przykład po ozonowaniu.

Dezynfekcja przestrzeni otwartej

W dobie zagrożenia epidemiologicznego coraz mniejsze zdziwienie budzi dezynfekowanie przestrzeni publicznej. Dezynfekcja otwartej przestrzeni nie jest niczym nowym. Dotąd miała zazwyczaj miejsce poza ogólnodostępnymi terenami. Obecnie coraz częściej pojawia się konieczność dezynfekcji np.: przystanków autobusowych, placów zabaw a nawet ulic. Wspomniana powyżej dezynfekcja pojazdów należących do środków transportu publicznego stanowi obecnie standard. Firma floor&more oferuje szeroki wachlarz usług w tym zakresie. Dezynfekcja otwartych przestrzeni, ze względu na duże zagęszczenie ludności, jest dzisiaj niezwykle ważna szczególnie na terenach miejskich oraz przestrzeniach często masowo odwiedzanych. Należą do nich między innymi także stadiony, miejsca gdzie odbywają się koncerty pod gołym niebem itp. Floor&more od lat odkaża skutecznie i dokładnie.